USD: 5,5740 TL
Tüm Ürünler
Üye Girişi
Üye Ol
Sepetim 0 Sepetiniz Boş

Sepetinizde Ürün Bulunamadı

  • NOD32 ESET ENDPOINT PROTECTION STAND 1+5 KUL 3 YIL
NOD32 ESET ENDPOINT PROTECTION STAND 1+5 KUL 3 YIL

NOD32 ESET ENDPOINT PROTECTION STAND 1+5 KUL 3 YIL

  • Fiyatı: 399,00 USD
  • KDV Dahil Fiyatı 470,82 USD | 2.624,36 TL
  • Tavsiye Edilen SK Fiyatı 399,00 USD + KDV
 
Sepete At
Genel Özellikler
Dil Seçeneği Türkçe
Lisans Tipi Kutu
Kullanıcı Sayısı 1+5 Kullanıcı
Lisans Süresi 3 Yıl
  • NOD32 ESET ENDPOINT PROTECTION STAND 1+5 KUL 3 YIL
  • NOD32 ESET ENDPOINT PROTECTION STAND 1+5 KUL 3 YIL

Nod32 Eset Endpoınt Protectıon Standard 1+5 Kullanıcı 3 Yıl

Eset Endpoint Protection StandardOTECTION STANDARD Uç birimlerinizi (bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve dosya sunucuları) yeni tehditlere karşı koruyun ve ağınızı temiz tutun. ESET Endpoint Protection Standard şirket ağı için tek bir konsoldan kolaylıkla yönetilebilen temel koruma sağlar. Ağ güvenliğiniz için 25 yıldır antivirus sektörünün öncüsü ESET'i tercih edin.
Uç Noktalar İçin Antivirüs İster Windows ister OS X ile çalışın, uç noktalarınız içingüçlü bir Antivirus ve Antispyware koruması sağlar. Ödüllü Kimlik Avı Korumamız sahte web sitelerine karşı korur, kullanıcı adı ve ve şifreler gibi hassas şirket verilerinizin güvenliğini sağlar. Ayrıca Bulut tabanlı tarama, cihaz kontrolü gibi diğer gelişmiş teknolojileri içerir.
Mobil Güvenlik Mobil platformlar için optimize edilmiş proaktif ESET NOD32® teknolojisi ile tüm uygulamalar ve dosyalar gerçek zamanlı korunur. Kimlik Avı Koruması, sahte web sitelerinden, bankacılık bilgilerini ve diğer hassas firma verilerine ulaşmaya çalışan kullanıcılara karşı koruma sağlar. Uygulama kontrolü cihaz güvenlik politikalarını uygular ve yüklenebilir uygulamaları kontrol eder.
Dosya Koruması Antivirus ve Antispyware koruması her türlü virusler, rootkitler, solucanlar, ve casus yazılımlar gibi tüm tehditleri ortadan kaldırır. Gelişmiş Bellek Tarayıcı kötü niyetli süreçlerin davranışlarını izlerken İsteğe bağlı tarama daha iyi bir performans için çalışır.
Uzaktan Yönetim Windows, Mac, ya da Linux uç noktalarınızın hatta sanal makinelerinizin ve akıllı telefonlarınızın güvenliğini tek bir noktadan yönetebilirsiniz. Güvenlik yazılımınızı uzaktan yükleyebilir, komutlar verebilir, raporlar oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.
Teknik Özellikleri
Dil Seçeneği Türkçe
Lisans Tipi Kutu
Kullanıcı Sayısı 1+5
Kullanıcı Lisans Süresi 3 Yıl
© Copyright 2019 ERHA Bilişim Teknolojileri